KLĄTWA SPĘTANIA książka 49,99 zł E-book 39,99 zł
Format: 144x207 mm
Stron: 384
Oprawa miękka
ISBN: 978-83-66955-42-4

KLĄTWA SPĘTANIA

PREMIERA: 26 kwietnia 2023

Bracia Janek i Robert po stracie rodziców trafiają przez magiczny portal do krainy Elironu. Dołączają tam do Ordo Orphanes – Bractwa Sierot, które tworzą Piotruś Pan zaprzyjaźniony z Jamesem Hookiem, Kai – zielarz i bibliofil, milcząca i wojownicza Gerda, Marie zwana Kapturkiem, władająca mieczem jak nikt oraz bliźnięta Hansel i Gretel posiadający umiejętność tworzenia własnych hologramów... Brzmi znajomo, a jednak zupełnie inaczej...

Baśniowi bohaterowie, mityczna kraina, niszczycielskie moce, przedziwne stworzenia i niezwykłe miejsca, i co najważniejsze prawdziwa przyjaźń i gotowość do poświęceń.

Mimo że jesteśmy sami, nikt z nas nie kroczy samotnie – mawiają główni bohaterowie. Mają przecież siebie. Mają Iskry – niezwykłe talenty, z pomocą których walczą o przetrwanie Elironu. I swoje przeznaczenie.

Dołącz do Ordo Orphanes i zmieniaj Światy bo te stworzone w wyobraźni są równie rzeczywiste, jak ten w którym żyjemy.


INNE TEGO AUTORA

CENA ODKUPIENIA
09.11.2022

o autorze

Łukasz Kucharski

Łukasz Kucharski

Szczęśliwy mąż i ojciec oraz nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej (w takiej właśnie kolejności). Pasjonat historii, fantastyki, różnorakiego folkloru oraz mitologii (tutaj kolejność dowolna). Mieszka w Łodzi, gdzie również pracuje. Z literatury sięgający głównie po powieści historyczne oraz fantastykę. Od najmłodszych lat z dumą nosi łatkę fanatyka tolkienowskiego. Z okresów historycznych najbardziej zajmuje go średniowiecze i starożytność. W nielicznych wolnych chwilach marzy o domku na wsi lub w polskich górach, gdzie mógłby osiąść, pisać i (z godnością) się starzeć.