0
|
Marcin M.
2026-02-04 16:46:54
Chyba najlepsza część z całej serii. Znacznie bardziej wyrównana niż poprzednie. Tu mamy polityczne szachy w Waszyngtonie oraz w Moskwie, a także wreszcie jest akcja z udziałem polskich wojsk. Co prawda autor jak w każdej części nie uniknął błędów, które nawet człowiekowi umiarkowanie interesującym się tematyką wojskowości i uzbrojenia, rzucą się w oczy.
|
|
Maciej
2023-07-11 21:15:15
Rewelacja!!!!!!!!!!!
|