Cena odkupienia
Łukasz Kucharski

Królestwo Halworu to kraina, w której kryją się potwory rodem z sennych koszmarów. Strzygi, dybuki, południce oraz inne stworzenia czyhające na nieszczęśników, których los lub własna głupota zwiodły na manowce, prosto ku zgubie.

W tym świecie dwóch przyjaciół, Dalebor i Rogost, różniących się od siebie jak dzień i noc, próbuje pomóc tym, którzy nie są w stanie sami obronić się przed kłami i pazurami w ciemnościach. Tutaj nie ma jednoznacznych wyborów i prostych dróg. Balansują na granicy honoru i łotrostwa, mierząc się z własnymi demonami.

Witajcie w świecie bogato inspirowanym demonologią oraz wierzeniami ludów słowiańskich. Witajcie w królestwie Halworu. Bądźcie ostrożni. Bardzo ostrożni.

Data wydania:2022-11-09
Stron:400
ISBN:9788366955387
Już od:
Cena promocyjna:
39,99PLN 29,99PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:39,99PLN
Ilość: szt.
Producent:

O autorze

Łukasz Kucharski
Szczęśliwy mąż i ojciec oraz nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej (w takiej właśnie kolejności). Pasjonat historii, fantastyki, różnorakiego folkloru oraz mitologii (tutaj kolejność dowolna). Mieszka w Łodzi, gdzie również pracuje. Z literatury sięgający głównie po powieści historyczne oraz fantastykę. Od najmłodszych lat z dumą nosi łatkę fanatyka tolkienowskiego. Z okresów historycznych najbardziej zajmuje go średniowiecze i starożytność. W nielicznych wolnych chwilach marzy o domku na wsi lub w polskich górach, gdzie mógłby osiąść, pisać i (z godnością) się starzeć.

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
Michal 2024-02-15 22:02:41
Mam nadzieje ze beda kolejne tomy.
Maciej 2023-09-26 19:19:30
Świetna książka. Warta kontynuacji. Jeśli autor dobrze rozbuduje to uniwersum to możemy mieć kolejnego "Wiedźmina"

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (2 głosów)