Strach
Marcin Modrzewski
Doskonała, esencjonalna powieść napisana przez Marcina Modrzewskiego, pilota F-16, byłego dowódcy 10 Eskadry w Łasku.

Nie słuchaj swoich lęków. Żądaj tego, co niemożliwe –powiedział gen. Patton.
To zadanie jest szczególnie trudne, gdy trzeba wbrew wszystkiemu pokonać własny strach. Nie po to, by być bohaterem, ale by przeżyć, przetrwać rzeczy, do których nie da się przygotować. Pokonanie własnych ograniczeń, opanowanie frustracji i walka wbrew obezwładniającej bezsilności towarzyszą każdej wojnie, wszystkim jej uczestnikom.

Dowie się o tym polski pilot, kapitan Stanisław Ortman, wykonujący bojowy lot nad Syrią. Zmierzy się z tą prawdą jego skrzydłowy – pilot Piotr Lenkowski, a później dowódca sekcji GROM, oficerowie wywiadu, fixerzy… ale i bojownicy ISIS czy żołnierze rosyjskiego kontyngentu w Syrii.

Zwycięzcą będzie ten, kto przetrwa. Przetrwa ten, kto pokona Strach. Pozostałych zabierze wojna...
Data wydania:2023-08-23
Stron:256
ISBN:9788366955530
Już od:
Cena promocyjna:
42,99PLN 34,99PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją:36,99PLN
Ilość: szt.
Producent:

O autorze

Marcin Modrzewski
Marcin Modrzewski rozpoczął szkolenie już w liceum lotniczym. Podążając za marzeniami o lataniu, ambicjami i prawdziwą pasją, pokonał długą drogę, by zasiąść za sterami polskiego F-16, przejść specjalistyczne szkolenia i wkroczyć do elitarnego świata Fighter Pilots, a w końcu zostać dowódcą eskadry „Smoków” w Łasku.

Opinie użytkowników

Informujemy, że opinie publikowane w serwisie nie są przez nas weryfikowane i nie mamy wiedzy o tym, czy pochodzą one od konsumentów, którzy rzeczywiście używali danego produktu lub go kupili.
Szkolny Klub Recenzenta 2023-09-20 07:53:15
Marcin Modrzewski – „Strach” to powieść o wojnie, strachu, lęku, ale także niezłomności żołnierzy.

Czy zastanawialiście się kiedyś co czują prawdziwi żołnierze? Nie Ci z filmów czy gier komputerowych. To nie jest tylko duma, chęć walki i bycie niezwyciężonym. To lęk, bezsilność, frustracja, które trzeba opanować. By wygrać należy pokonać własne ograniczenia. Dowiemy się o tym czytając losy kapitana Stanisława Ortmana, wykonującego bojowy lot nad Syrią oraz pilota Piotra Lenkowskiego, późniejszego dowódcy sekcji GROM.

Dzięki autorowi, byłemu pilotowi F-16 i dowódcy 10 Eskadry w Łasku książka posiada prawdziwe szczegóły wojskowe, militarne, lotnicze, które dodają jej niezwykłości, rzetelności i realizmu. Dlatego zdecydowanie polecam książkę nie tylko pasjonatom wojskowym i lotniczym. „Strach” to wspaniała esencjonalna powieść sensacyjna Marcina Modrzewskiego, to książka, która wstrząśnie czytelnikiem.
M.B.

Tomek 2023-09-12 16:02:02
świetna książka, pochłonięta ekspresowo. do tego piękna okładka!
Michał 2023-08-25 09:15:59
Rewelacyjna pozycja, zwłaszcza jak na debiut sensacyjny. Będę tęsknił za bohaterami, mam nadzieję, ze powrócą na łamach kolejnej powieści.

Dodaj własną opinię

5.00 / 5 (3 głosów)